- H009A1-10, Clear Bottom Sweep Vinyl (pre-cut), 23 1/8 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
- Clear Bottom Mounted Sweep Vinyl (pre-cut)
- 23 1/8 in. (588 mm) long
- Fits 3/8 in. (10 mm.) thick glass
- Will fit DreamLine Allure models
Dreamline 63013100-0588 H009A1-10, Clear Bottom Sweep Vinyl (pre-cut), 23 1/8 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
MSRP:
Was:
Now:
(You save
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
- SKU:
- Availability:
- In stock
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- test:
- test field
Dreamline 63013100-0741 H009A1-10, Clear Bottom Sweep Vinyl (pre-cut), 29 1/8 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
MSRP:
Was:
Now:
- SKU:
- Availability:
- In stock
- Weight:
- 55.00 LBS
Qty in Cart:
0
Quantity:
Price:
Subtotal:
Dreamline 63013100-1067 H009A1-10, Clear Bottom Vinyl Sweep with a Deflector, 42 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
- Weight:
- 55.00 LBS
Qty in Cart:
0
Quantity:
Price:
Subtotal:
Dreamline 63005100-0607 309B3-10, Clear Bottom Sweep Vinyl (pre-cut), 23 7/8 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
Dreamline 63005100-0614 309B3-10, Clear Bottom Sweep Vinyl (pre-cut), 24 1/8 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
Dreamline 63005100-0575 309B3-10, Clear Bottom Sweep Vinyl (pre-cut), 22 5/8 in. Length, for 3/8 in. (10 mm.) Glass Shower Door
!
Free shipping on thousands of products.
Find everything from simple to luxury items.
Responsive customer support to assist you.
100% Satisfaction Guaranteed