Alpine ALP498-20-5pk 20 in. Yellow Multi-Lingual Pop-Up Wet Floor Sign 5-Pack
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ALP498-20-5pk
Availability:
Contact us to confirm availability. - info@supremekitchenbath.com
Shipping:
Calculated at Checkout
test:
Test Field
Official PayPal Seal
  • 20 in. Yellow Multi-Lingual Pop-Up Wet Floor Sign 5-Pack
  • Triangular design for stability
  • Caution imprinted on both sides in English and Spanish
  • Dimensions 20 in H x 2.95 in W x 2.55 in D