Rev-A-Shelf 448-BC-14C 14 in Base Cabinet Organizer - Natural
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
448-BC-14C
Availability:
Contact us to confirm availability. - info@supremekitchenbath.com
Shipping:
Calculated at Checkout
test:
Test Field
Official PayPal Seal
  • 14 in Base Cabinet Organizer
  • Included: (1) Wood organizer, adjustable shelves with Chrome rails and mounting hardware
  • Slide Type: 100lb Full-Extension Ball-Bearing Slides
  • Wood organizer simply fits into existing cabinet
  • Adjustable shelves
  • Designed for a full height 18" cabinet with a 14.5" opening