Rev-A-Shelf 3150-11BR 11 in Brass Under Cabinet Stemware Holder
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
3150-11BR
Availability:
Contact us to confirm availability. - info@supremekitchenbath.com
Shipping:
Calculated at Checkout
test:
Test Field
Official PayPal Seal
  • 11 in Brass Under Cabinet Stemware Holder
  • Included: (1) Brass stemware holder and mounting hardware
  • For use with: Wall Cabinet
  • Material: Steel;
  • Minimum Cabinet Frameless Opening (Inches): 4.38
  • 11" Stemware Organizer
  • The stemware opening to hang a glass is 3.5"