Rev-A-Shelf 3150-11CR 11 in Chrome Under Cabinet Stemware Holder
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
3150-11CR
Official PayPal Seal
  • 11 in Chrome Under Cabinet Stemware Holder
  • Included: (1) Chrome stemware holder and mounting hardware
  • 11" Stemware Organizer
  • The stemware opening to hang a glass is 3.5"