Rev-A-Shelf 3150-11ORB 11 in Oil Rubbed Bronze Under Cabinet Stemware Holder
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
3150-11ORB
Official PayPal Seal
  • 11 in Oil Rubbed Bronze Under Cabinet Stemware Holder
  • Included: (1) Oil Rubbed Bronze stemware holder and mounting hardware
  • 11" Stemware Organizer
  • The stemware opening to hang a glass is 3.5"