Rev-A-Shelf 5PD-24FOG 24 in Orion Gray Pull Down Shelf - Orion Gray
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
5PD-24FOG
Availability:
Contact us to confirm availability. - info@supremekitchenbath.com
Shipping:
Calculated at Checkout
test:
Test Field
Official PayPal Seal
    • 24 in Orion Gray Pull Down Shelf
    • Included: (1) Pull-Down shelving system and mounting hardware
    • For use with: Wall Cabinet
    • Material: Steel;
    • Minimum Cabinet Frameless Opening (Inches): 22.5
    • Pull-Down Shelves System
    • Brings item down 11-1/2" and 16-3/4" out of cabinet with gas assist piston
    • Min/Max width: 22.25" - 23.62"
    • Locks in the down position for hands free use
    • Perfect for taller cabinets and can use more than one
    • Designed for a Wall Cabinet with at least a 21" Opening