Swanstone VT00022SS.221 Ellipse Solid Surface Vanity Side Splash 3/4" x 3" x 21" in Carrara
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
VT00022SS.221
This item ships within 22 business days
  • 3/4" x 3" x 21" Ellipse Solid Surface Vanity Side Splash in Carrara
    • Made to fit Elipse vanity top in 22"