Swanstone VT00022SS.226 Ellipse Solid Surface Vanity Side Splash 3/4" x 3" x 21" in Birch
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
VT00022SS.226
This item ships within 22 business days
  • 3/4" x 3" x 21" Ellipse Solid Surface Vanity Side Splash in Birch
  • Made to fit Elipse vanity top in 22"